336KBM035M זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 5,860
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 1,915
גיליון נתונים
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KEMET
Chinsan (Elite)
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה Ohm‏6.032‏ ב-Hz‏120‏ 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
336KBM035M
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-336KBM035M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
336KBM035M
תיאור
ELECTROLYTIC/IC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
84 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
210 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
580 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏6.032‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C