EST336M035AC3AA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
CORNELL DUBILIER KNOWLES
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 5,860
גיליון נתונים
Rubycon
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chinsan (Elite)
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏720‏ ב-kHz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EST336M035AC3AA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-EST336M035AC3AA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EST336M035AC3AA
תיאור
CAP ALUM RAD 105C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EST336M035AC3AA דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
84 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
210 mA @ 100 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏720‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C