הייצור של SMCJ60A-13 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Microchip Technology
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
דומים
Littelfuse Inc.
דומים
YAGEO
YAGEO
קיים במלאי: 500
קיים במלאי: 731
קיים במלאי: 194
96.8V מלחץ 15.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB, SMC
SMCJ60A-13
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ60ADITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ60ADICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ60A-13
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SMCJ60A-13 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V