BSC020N03MSGATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BSC020N03MSGATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BSC020N03MSGATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BSC020N03MSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC020N03MSGATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 30V 25A/100A TDSON
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 25A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 96W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8-1
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BSC020N03MSGATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
124 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
9600 pF @ 15 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 96W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V