BSC109N10NS3GATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BSC109N10NS3GATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BSC109N10NS3GATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BSC109N10NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC109N10NS3GATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 63A TDSON-8-1
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 63A (Tc) 78W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8-1
מודלים EDA/CAD
BSC109N10NS3GATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-µA‏45‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
35 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2500 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
78W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V