IPB200N15N3GATMA1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Infineon Technologies
קיים במלאי: 25,743
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 28
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 796
תעלת N 150 V 50A (Tc) 150W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO263-3‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PG-T0263-3
IPB200N15N3GATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPB200N15N3GATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPB200N15N3GATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPB200N15N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPB200N15N3GATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 150V 50A D2PAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
IPB200N15N3GATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏90‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
31 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1820 pF @ 75 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
150W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V