IPM018N10NM5LF2AUMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IPM018N10NM5LF2AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPM018N10NM5LF2AUMA1
תיאור
IPM018N10NM5LF2AUMA1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V A‏30‏ (Ta‏), A‏285‏ (Tc‏) W‏3.8‏ (Ta‏), W‏349‏ (Tc‏) הרכבה משטחית 4‏-1‏-PG-HSOG‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPM018N10NM5LF2AUMA1 דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏1.7‏, A‏100‏, V‏15‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.45‏ ב-µA‏240‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
178 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
14000 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
W‏3.8‏ (Ta‏), W‏349‏ (Tc‏)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
4‏-1‏-PG-HSOG‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V, 15V