B82789C0513N002
מק"ט מוצר של DigiKey
495-4410-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-4410-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-4410-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B82789C0513N002
תיאור
CMC 51UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
51 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 250mA DCR 550mOhm
מודלים EDA/CAD
B82789C0513N002 דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
550mOhm
יצרן
TDK
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
מתח נקוב - AC
42V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
AEC-Q200
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
2
גודל / מידה
אורך 0.205‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.20 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
השראות בתדר
51 µH @ 100 kHz
גובה (מקס')
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
250mA