APT14M100B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 124
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 287
גיליון נתונים
קיים במלאי: 985
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 450
קיים במלאי: 519
קיים במלאי: 205
קיים במלאי: 0
STMicroelectronics
תעלת N 1000 V 14A (Tc) 500W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 [B]‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
APT14M100B
מק"ט מוצר של DigiKey
APT14M100B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT14M100B
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 14A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
APT14M100B דגמים
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
120 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3965 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
500W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 [B]‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V