A759KS476M1JAAE068
מק"ט מוצר של DigiKey
399-16570-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759KS476M1JAAE068
תיאור
CAP ALUM POLY 47UF 20% 63V TH
תיאור מפורט
47 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה ‎68mOhm‎ 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A759KS476M1JAAE068 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
81.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.63 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
63 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎68mOhm‎
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C