C921U222MZWDBAWL35 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U222MZWDBAWL35
מק"ט מוצר של DigiKey
C921U222MZWDBAWL35-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C921U222MZWDBAWL35
תיאור
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C921U222MZWDBAWL35 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%