C921U222MZWDCAWL35 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U222MZWDCAWL35
מק"ט מוצר של DigiKey
C921U222MZWDCAWL35-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C921U222MZWDCAWL35
תיאור
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C921U222MZWDCAWL35 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±20%