EDH106M035A9DAA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EDH106M035A9DAA דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 30 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 37.5 mA @ 10 kHz |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה קוטר 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.222 אינץ' (5.65 מ"מ) |
טולרנס ±20% | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.209 אינץ' x רוחב 0.209 אינץ' (5.30 מ"מ x 5.30 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מספר מוצר בסיס |