EEV106M025S9BAA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 2,156
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 34,861
גיליון נתונים
ישירים
Cornell Dubilier Knowles
ישירים
Panasonic Industry
Chemi-Con
קיים במלאי: 2
שדרוג
Rubycon
שדרוג
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 5
Panasonic Industry
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEV106M025S9BAA
מק"ט מוצר של DigiKey
EEV106M025S9BAA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEV106M025S9BAA
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EEV106M025S9BAA דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
63 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
90 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
1.93 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C