EEV106M035S9DAA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Rubycon
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Chemi-Con
קיים במלאי: 741
שדרוג
שדרוג
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Chemi-Con
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEV106M035S9DAA
מק"ט מוצר של DigiKey
EEV106M035S9DAA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEV106M035S9DAA
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EEV106M035S9DAA דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
112 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
עכבה
1 Ohms
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C