35JGV10M5X6.1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 1,504
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 2,509
גיליון נתונים
ישירים
Cornell Dubilier Knowles
שדרוג
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KEMET
Chemi-Con
קיים במלאי: 741
Chemi-Con
KEMET
Nichicon
קיים במלאי: 423
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
35JGV10M5X6.1
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35JGV10M5X6.1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35JGV10M5X6.1
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
35JGV10M5X6.1 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
28 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
זרם אדווה בתדר גבוה
42 mA @ 10 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C