UD2-12NU-L אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 550
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 3,363
גיליון נתונים
קיים במלאי: 7,204
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) הרכבה משטחית
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
UD2-12NU-L
מק"ט מוצר של DigiKey
399-UD2-12NU-LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-UD2-12NU-LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-UD2-12NU-LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UD2-12NU-L
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UD2-12NU-L דגמים
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
תצורת הסיומת
דמוי כנף
סדרה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
2 ms
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זמן שחרור
1 ms
מתח סליל
12VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
חומר מגע
סגסוגת כסף, סגסוגת זהב
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
1 A
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 220VDC - מקס'
סוג ממסר
שימוש כללי
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏250‏, W‏220‏
התנגדות סליל
1.03 kOhms
זרם סליל
11.7 mA