0603J1000331JAT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
גיליון נתונים
שדרוג
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
YAGEO
ישירים
TDK
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
TDK
KYOCERA AVX
דומים
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0603J1000331JAT
מק"ט מוצר של DigiKey
0603J1000331JAT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603J1000331JAT
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0603J1000331JAT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%