0805J0630101FCT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Knowles Syfer
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Knowles Syfer
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
100 pF ±1% 63V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0805J0630101FCT
מק"ט מוצר של DigiKey
0805J0630101FCT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805J0630101FCT
תיאור
CAP CER 100PF 63V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0805J0630101FCT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±1%