0805J2500101JCT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
דומים
דומים
ישירים
KEMET
ישירים
YAGEO
KEMET
100 pF ±5% 250V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0805J2500101JCT
מק"ט מוצר של DigiKey
0805J2500101JCT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805J2500101JCT
תיאור
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0805J2500101JCT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±5%