KGM15AR72A331KM זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 5,412
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
ישירים
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KGM15AR72A331KM
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15AR72A331KMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15AR72A331KM
תיאור
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KGM15AR72A331KM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%