KGM21AR71C474KL
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21AR71C474KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM21AR71C474KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM21AR71C474KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21AR71C474KL
תיאור
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM21AR71C474KL דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%