SR151A220JARTR1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-11004-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-11004-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR151A220JARTR1
תיאור
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.150‏ אינץ' x‏ רוחב 0.100‏ אינץ' (3.81 מ"מ x‏ 2.54‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
טולרנס
±5%