SR305C105KAT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 4,856
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 2,212
גיליון נתונים
שדרוג
שדרוג
קיים במלאי: 90
קיים במלאי: 813
דומים
דומים
KEMET
KEMET
TDK
TDK
1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SR305C105KAT
מק"ט מוצר של DigiKey
SR305C105KAT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR305C105KAT
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±10%