SR301C105KARTR1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 10,324
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 90
גיליון נתונים
TDK
קיים במלאי: 659
TDK
קיים במלאי: 20,893
Murata Electronics
Murata Electronics
דומים
KEMET
דומים
קיים במלאי: 588
קיים במלאי: 229
1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SR301C105KARTR1
מק"ט מוצר של DigiKey
SR301C105KARTR1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR301C105KARTR1
תיאור
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.300‏ אינץ' x‏ רוחב 0.150‏ אינץ' (7.62 מ"מ x‏ 3.81‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%