5.0SMDJ43CA
מק"ט מוצר של DigiKey
F10854TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10854CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10854DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ43CA
תיאור
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
69.4V מלחץ72.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ43CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
72.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
כן
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
47.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
69.4V