SMAJ40CA אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 25,338
גיליון נתונים
ישירים
Comchip Technology
קיים במלאי: 4,482
גיליון נתונים
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Comchip Technology
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
דומים
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
STMicroelectronics
YAGEO
64.5V מלחץ 6.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-214AC SMA
SMAJ40CA
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SMAJ40CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SMAJ40CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SMAJ40CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ40CA
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SMAJ40CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.2A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
44.4V