5KP15A-E3/51 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מומלצי MFR
קיים במלאי: 763
גיליון נתונים
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 164
דומים
Microchip Technology
STMicroelectronics
קיים במלאי: 206
STMicroelectronics
קיים במלאי: 990
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 36
24.4V מלחץ 205A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5KP15A-E3/51
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP15A-E3/51-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP15A-E3/51
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC P600
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
205A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
בתפזורת
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V