DSC6101ML3B-025.0000T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Microchip Technology
קיים במלאי: 795
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 786
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה 4-VFLGA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC6101ML3B-025.0000T
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSC6101ML3B-025.0000T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSC6101ML3B-025.0000T
תיאור
MEMS OSC 2016 20PPM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
3mA (טיפוסי)