SMCJ54CAE3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 3,180
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 6,467
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
דומים
דומים
קיים במלאי: 377
Bourns Inc.
Bourns Inc.
קיים במלאי: 714
87.1V מלחץ 17.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMCJ54CAE3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ54CAE3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ54CAE3/TR13
תיאור
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
54V
מתח - פריצה (מינ')
60V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
87.1V