0430310001-12-G4
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-G4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-G4
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ירוק ‎24 AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
ירוק
עובי גימור מגע
40.0 מיקרו-אינץ' (1.02 מיקרומטר)
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
:‏ במלאי450
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015G GREEN
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
:‏ במלאי140
4" PRE-CRIMP A2015G GREEN
5" PRE-CRIMP A2015G GREEN
6" PRE-CRIMP A2015G GREEN