0430310001-12-L4
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-L4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-L4
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כחול ‎24 AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
כחול
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
40.0 מיקרו-אינץ' (1.02 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
מספר המוליכים
1
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
:‏ במלאי450
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
4" PRE-CRIMP A2015L BLUE
5" PRE-CRIMP A2015L BLUE
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE