0430310001-12-R4
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-R4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-R4
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015R RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎24 AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
צבע
אדום
משאבים נוספים
450 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
:‏ במלאי20
4" PRE-CRIMP A2015R RED
:‏ במלאי900
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED