0430310001-12-N4
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-N4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-N4
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חום ‎24 AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
צבע
חום
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015R RED
:‏ במלאי450
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
4" PRE-CRIMP A2015N BROWN
5" PRE-CRIMP A2015N BROWN
6" PRE-CRIMP A2015N BROWN