BLE32SN120SH1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLE32SN120SH1LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLE32SN120SH1LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLE32SN120SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLE32SN120SH1L
תיאור
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
תיאור מפורט
12 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1210 (3225 מטרי) 20A ‎0.6mOhm‎
מודלים EDA/CAD
BLE32SN120SH1L דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎0.6mOhm‎
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
12 Ohms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
20A