BLF03VK221SNGD
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLF03VK221SNGDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLF03VK221SNGDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLF03VK221SNGDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLF03VK221SNGD
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
תיאור מפורט
220 Ohms @ 5 GHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 800mA ‎155mOhm‎
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎155mOhm‎
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.013‏ אינץ' (0.33‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 5 GHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
800mA