BLM15PX330SZ1D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 33 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 3A 22mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BLM15PX330SZ1D דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 22mOhm |
יצרן Murata Electronics | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.022 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.55 מ"מ) |
עכבה @ תדר 33 Ohms @ 100 MHz | מספר מוצר בסיס |
דירוג זרם (מקס') 3A |