BLM18AG331SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5245-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5245-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5245-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18AG331SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 500mA 300mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18AG331SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
500mA