BLM18EG471SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-3993-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-3993-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-3993-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18EG471SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 500mA 210mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18EG471SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
210mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
500mA