BLM21HE601SH1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM21HE601SH1LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM21HE601SH1LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM21HE601SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM21HE601SH1L
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 2.3A 55mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM21HE601SH1L דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
55mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.057‏ אינץ' (1.45‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
2.3A