ILBB0402ER121V
מק"ט מוצר של DigiKey
541-4358-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-4358-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-4358-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ILBB0402ER121V
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 300mA 450mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ILBB0402ER121V דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
300mA
יצרן
Vishay Dale
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
450mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz