GCM188R71H104JA57D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה X7R 0603 (1608 מטרי) |
מודלים EDA/CAD | GCM188R71H104JA57D דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |