XRCGB25M000F1H00R0 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 2,133
גיליון נתונים
Abracon LLC
קיים במלאי: 39
Diodes Incorporated
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
25 MHz ±10ppm גבישים 6pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB25M000F1H00R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16117-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16117-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB25M000F1H00R0
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
XRCGB25M000F1H00R0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
6pF