BUK7Y1R0-40NX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK7Y1R0-40NXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK7Y1R0-40NXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK7Y1R0-40NXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK7Y1R0-40NX
תיאור
BUK7Y1R0-40N/SOT669/LFPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 320A (Tc) 268W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
189 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
10622 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
268W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V