BSC010N04LSATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BSC010N04LSATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BSC010N04LSATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BSC010N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC010N04LSATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 40V 38A/100A TDSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 38A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 139W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8 FL
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BSC010N04LSATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
95 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6800 pF @ 20 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 139W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TDSON-8 FL
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V