MM3Z4V7B
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z4V7BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z4V7BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z4V7BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z4V7B
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323F
מודלים EDA/CAD
MM3Z4V7B דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2.7 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
75 Ohms