BZV85-C13,113 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 2,469
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 5,439
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
Microchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 13 V 1.3 W ±5% חור מעבר ‎DO-41‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZV85-C13,113
מק"ט מוצר של DigiKey
BZV85-C13,113-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZV85-C13,113
תיאור
DIODE ZENER 13V 1.3W DO41
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 9.1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 50 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎DO-41‎
הספק - מקס'
1.3 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms