BZX384-B8V2,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 250,331
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 2,985
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 235
קיים במלאי: 4
Taiwan Semiconductor Corporation
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.