BZX384-C10,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
Diotec Semiconductor
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 728
onsemi
קיים במלאי: 66
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
דיודות - זנר (Zener) 10 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.