BZX84-C39,215 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 1,619
גיליון נתונים
ישירים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 89
Diotec Semiconductor
Texas Instruments
Diodes Incorporated
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 39 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB